موسسه فرهنگی قرآن و عترت امیرالمومنین علیه السلام کاشان

مجری طرح تخصصی حفظ، ترجمه، تفسیر قرآن، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه

امیرالمؤمنین علیه السلام فرمودند: به خدا سوگند اين دنياى شما در چشم من خوارتر و پست تر است از استخوان بی گوشت خوك كه در دست گرفتار به بيمارى خوره باشد. (حکمت 228 نهج البلاغه)     
حجت الاسلام حسن زاده خبرداد؛
با برگزاري دو دوره نهايي طرح تربيت معلم جامع قرآن کريم توسط موسسه اميرالمومنين ع کاشان در روزهاي پنج شنبه و جمعه 20 و 21 تير ماه 98 که با حضور بيش از 100 بانوي کاشاني در تالار فرهنگ و ارشاد اسلامي کاشان همراه بود؛ اجراي اين طرح پايان يافت.
حديث محمدي؛ رابط فرهنگي نمونه موسسه اميرالمومنين ع کاشان:
حديث محمدي، مربي و رابط فرهنگي موسسه اميرالمومنين ع کاشان در منطقه سرپل ذهاب که طي مراسمي در روز ۱۸ ارديبهشت ماه ۹۸ به عنوان رابط فرهنگي نمونه سال ۹۷ موسسه اميرالمومنين ع کاشان معرفي وتجليل شد؛ گفت: نظم، امانتداري، صداقت و تلاش از ويژگي هايي است که يک رابط فرهنگي بايد به آن ها متعهد باشد.
گزارش توصيفي؛ شما هم مي توانيد يک خانه نهج البلاغه داشته باشيد
کليد را در قفل مي چرخاني و درب را باز مي کني. کيـف را که زمين مي گذاري؛ کوله بار خستگي ات هم زمين مي افتد. راهرو را پشت سر مي گذاري و سلام گرم و لبخند ميزبان، تو را سر ذوق مي آورد. خانه است ديگر؛ اولين خصلتش اين است که آرامش و آسايش به اهالي اش مي بخشد.
گزارش تصويري؛
دوره پيشرفته تربيت معلم قرآني کودک به همت موسسه اميرالمومنين عليه السلام کاشان از روز سه شنبه ۲۱ خرداد ۹۸ با حضور نزديک به ۱۰۰ بانوي کاشاني در دانشگاه فرهنگيان اين شهرستان برگزار شد.
حجت الاسلام حسن زاده خبرداد؛
دوره پيشرفته تربيت معلم قرآني کودک به همت موسسه اميرالمومنين عليه السلام کاشان از روز سه شنبه 21 خرداد 98 با حضور نزديک به 100 بانوي کاشاني در دانشگاه فرهنگيان اين شهرستان آغاز شده و به مدت چهار روز ادامه دارد.
نخستين همايش تجليل از خيرين و خادمان قرآني در کاشان برگزار شد؛
در نخستين همايش تجليل از خيرين و خادمان قرآني کاشان که دردهه پاياني ماه مبارک رمضان1398 به همت دفتر نماينده مردم کاشان وآران وبيدگل درمجلس شوراي اسلامي در دانشگاه علوم پزشکي کاشان برگزار شد؛ از حجت الاسلام حسن زاده و 11 فعال قرآني موسسه اميرالمومنين ع تجليل گرديد.
گزارش تصويري؛
همزمان با گراميداشت هفته معلم در ارديبهشت ماه ۹۸ از ۱۲۰ معلم، مربي، رابط فرهنگي و پرسنل شعب خواهران موسسه اميرالمومنين عليه السلام کاشان در قالب شوراي مربيان، شواري پرسنل، جشن روز معلم و جشن اختتاميه مدارس قرآني جنت تجليل شد.