موسسه فرهنگی قرآن و عترت امیرالمومنین علیه السلام کاشان

مجری طرح تخصصی حفظ، ترجمه، تفسیر قرآن، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه

امیرالمؤمنین علیه السلام فرمودند: دل لوح ديده است، يعنی هر آنچه كه ديده می بيند در دل ثبت می گردد.     
کد خبر: 100208
تعداد بازدید: 1100
تاریخ انتشار: - 10 : 11
حجت الاسلام حسن زاده خبرداد:
آغاز ثبتنام سومين دوره تربيت معلم ابتدائي در کاشان
ثبت نام سومين دوره تربيت معلم مقطع ابتدائي ويژه پايه اول تا سوم از 20 فروردين ماه 97 آغاز و به مدت يک هفته توسط موسسه اميرالمومنين عليه السلام کاشان انجام مي شود.
حجت الاسلام حسن زاده گفت: داشتن مدرک تحصيلي ديپلم از شرايط حداقلي فراگيران بوده و ثبت نام در گروه سني 20 تا 35 سال از خواهران و برادران صورت مي گيرد.
وي با اشاره به اينکه در اين دوره، نام نويسي از عموم افراد آزاد است؛ افزود: علاوه بر تربيت نيروي متخصص در زمينه تدريس، شناسايي نيروهاي مستعد و توانمند و آموزش آن ها جهت تدريس و فعاليت  در مدارس ابتدائي، به روز رساني دانش و توانمندي هاي معلمان ابتدائي و بررسي مسائل و مشکلات آموزشي- تربيتي دانش آموزان دوره ابتدائي و ارائه راهکار جهت رفع آن از اهداف برگزاري اين دوره مي باشد.
مديرعامل موسسه اميرالمومنين عليه السلام با بيان اينکه دوره تربيت معلم، آموزش در دو حوزه دروس عمومي و تخصصي  مقطع ابتدائي را شامل مي شود؛ عنوان کرد: پذيرش از افراد در دوره تخصصي در پايه هاي اول، دوم و سوم به شرط مصاحبه و پس از گذراندن پنج جلسه آموزش دروس عمومي صورت مي گيرد.
وي با اشاره به اينکه دوره عمومي در 40 ساعت و دوره تخصصي در 32 ساعت برگزار مي گردد؛ ادامه داد: اين دوره با تدريس اساتيد برتر، زير نظر انجمن علمي  معلمان اصفهان در 4 هفته متوالي انجام مي شود و در پايان آن به افراد، گواهي نامه معتبر اعطا مي گردد.
حجت الاسلام حسن زاده درباره محتواي اين دوره گفت: دروس عمومي شامل روانشناسي کودکان ابتدائي، اختلالات يادگيري و کلاس خلاقيت و شيوه هاي تدريس و تجربه آموزگاري است .
وي تصريح کرد: محتواي آموزشي دروس تخصصي بسته به نوع پايه متفاوت است و زمان برگزاري آن درماه ارديبهشت ماه تعيين شده است .
يادآوري مي شود علاقمندان مي توانند با مراجعه به شعبه سه خواهران واقع در چهارراه امام جواد(ع) و يا تماس با شماره تلفن هاي 55240109- 55225891 جهت ثبت نام اقدام نمايند.