موسسه فرهنگی قرآن و عترت امیرالمومنین علیه السلام کاشان

مجری طرح تخصصی حفظ، ترجمه، تفسیر قرآن، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه

امیرالمؤمنین علیه السلام فرمودند: دل لوح ديده است، يعنی هر آنچه كه ديده می بيند در دل ثبت می گردد.     
کد خبر: 100271
تعداد بازدید: 814
تاریخ انتشار: - 10 : 10
حجت الاسلام حسن زاده خبر داد:
آغاز نام نويسي مدارس قرآني جنت موسسه اميرالمومنين عليه السلام کاشان
نام نويسي مدارس قرآني جنت وابسته به موسسه اميرالمومنين عليه السلام کاشان در مقاطع آمادگي، پيش دبستاني و پايه هاي اول تا ششم دبستان آغاز شد.

حجت الاسلام حسن زاده گفت: مدارس قرآني جنت در پنج شعبه مجزا و بيش از ده سال سابقه فعاليت با مجوز رسمي از اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، براي ثبت نام از دانش آموزان در سال تحصيلي 98 - 97 اقدام نمود.
وي افزود: در برنامه ريزي آموزشي آمادگي و پيش دبستان جنت؛ آشنايي با حروف الفبا، آموزش علوم و رياضي، روخواني قرآن، احاديث نهج البلاغه همراه با قصه گويي و نمايش خلاق، احاديث قرآن به زبان انگليسي، حفظ سوره هاي کوتاهي از قرآن،
آشنايي با مفاهيم ديني و مشاوره ويژه والدين گنجانده شده است.
مديرعامل موسسه اميرالمومنين عليه السلام ضمن اشاره به وجود کادري مجرب در مدارس قرآني جنت ادامه داد: در اين مدارس امکانات ويژه اي شامل بازي خانه، کتابخانه و آزمايشگاه تعبيه شده است وبرنامه ريزي براي بازديد هاي علمي و هنري و نيز اردوهاي زيارتي و تفريحي ضمن گذراندن مفاد آموزشي از اولويت هاي تعيين شده به شمار مي رود.
وي عنوان کرد: در دبستان هاي قرآني جنت، تدوين فوق برنامه اي جامع با موضوعيت قرآن و نهج البلاغه به صورت تخصصي و زير نظر اساتيد برتر در اين زمينه، در کنار آموزش کتب تحصيلي لحاظ شده است.
حجت الاسلام حسن زاده با اشاره به اينکه ظرفيت ثبت نام محدود است، عنوان کرد: علاقمندان مي توانند با مراجعه به پيش دبستان دخترانه و پسرانه قرآني جنت 1 به آدرس کاشان، خيابان اباذر، جنب ساختمان مرکزي،کوي شهيد قطان و يا تماس با شماره تلفن هاي 55446323-55464445، و يا با مراجعه به آمادگي و پيش دبستان دخترانه و پسرانه قرآني جنت 2 به آدرس سه راه مدرس، ابتداي بلوار شهيد مفتح، کوچه شهيد قسمت کننده، وحدت 9 و يا تماس با شماره تلفن هاي 55579571- 55542106، جهت ثبت نام اقدام نمايند.
 مديرعامل موسسه اميرالمومنين عليه السلام ادامه داد: افراد مي توانند براي ثبت نام به آدرس پيش دبستان و دبستان دخترانه جنت به آدرس خيابان ملا حبيب الله شريف، نبش چهارراه امام جواد (ع) و يا تماس با شماره تلفن هاي 55240109- 55225891 نيز مراجعه کنند.
يادآورمي شود ثبت نام با مراجعه به آدرس آمادگي و دبستان پسرانه قرآني جنت به آدرس ميدان درب عطا، ابتداي خيابان غياث الدين جمشيد کاشاني و يا تماس به شماره تلفن 55231790 و يا با مراجعه به آمادگي و دبستان دخترانه قرآني جنت آران و بيدگل به آدرس آران و بيدگل- خيابان 17 شهريور- کوچه اداره پست، روبه روي مسجد امام خميني (ره) و يا تماس با شماره تلفن هاي 54726252- 54726272 نيز انجام مي شود.