موسسه فرهنگی قرآن و عترت امیرالمومنین علیه السلام کاشان

مجری طرح تخصصی حفظ، ترجمه، تفسیر قرآن، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه

امیرالمؤمنین علیه السلام فرمودند: طمعكار همواره زبون و خوار است. (حکمت 226 نهج البلاغه)     
کد خبر: 110276
تعداد بازدید: 473
تاریخ انتشار: - 3 : 9
حجت الاسلام حسن زاده خبر داد:
ثبت نام اولين دوره کشوري تربيت مربي نهج البلاغه در کاشان
ثبت نام اولين دوره تربيت مربي کشوري نهج البلاغه، ويژه خواهران و برادران از ابتداي تير آغاز شده و تا هفدهم اين ماه توسط موسسه اميرالمؤمنين عليه السلام کاشان ادامه دارد.
حجت الاسلام حسن زاده گفت: آشنايي با روش هاي کلاسداري و پژوهش در زمينه نهج البلاغه از اهداف جزئي دوره تربيت مربي نهج البلاغه و ارائه روش هاي يکسان و منسجم در زمينه آموزش مضامين و مفاهيم اين کتاب و شناسايي، جذب، پرورش و به کارگيري فعالان و نخبگان در اين زمينه از اهداف کلي برگزار اين دوره به شمار مي رود.
وي با بيان اينکه  برگزاري اين دوره با حضور اساتيد برجسته کشوري همراه است؛ ادامه داد: داشتن مدرک کارشناسي و يا مدرک ديپلم به شرط حافظ بودن کتاب قرآن و نهج البلاغه از شرايط حداقلي فراگيران براي ثبت نام تعيين شده است.
مدير عامل موسسه اميرالمومنين عليه السلام با اشاره به وجود محدوديت ثبت نام در اين دوره افزود: دوره تربيت مربي نهج البلاغه طي سه ترم سه روزه در روزهاي جمعه برگزار مي شود و در پايان به فراگيران، گواهي نامه پايان دوره معتبر از طرف معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي اعطا مي گردد.
لازم به ذکر است که واجدين شرايط مي توانند با مراجعه به حوزه آموزش و پژوهش موسسه اميرالمومنين عليه السلام به آدرس سه راه مدرس، ابتداي بلوار مفتح، کوچه شهيد قسمت کننده، وحدت 9 و يا تماس با شماره تلفن 55583591جهت ثبت  نام اقدام نمايند.