موسسه فرهنگی قرآن و عترت امیرالمومنین علیه السلام کاشان

مجری طرح تخصصی حفظ، ترجمه، تفسیر قرآن، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه

امیرالمؤمنین علیه السلام فرمودند: دل لوح ديده است، يعنی هر آنچه كه ديده می بيند در دل ثبت می گردد.     
کد خبر: 110278
تعداد بازدید: 973
تاریخ انتشار: - 42 : 13
حجت الاسلام حسن زاده:
همايش روز دختر با عنوان «ريحانه هستي» در کاشان برگزار مي شود
موسسه اميرالمومنين عليه السلام کاشان به مناسبت ولادت حضرت معصومه سلام الله عليها و روز دختر به برگزاري همايش ريحانه هستي با عنوان «عشق و محبت» در اين شهرستان اقدام مي کند.
حجت الاسلام حسن زاده گفت: ثبت نام اين همايش که در دو بخش مجزا ويژه نونهالان چهار سال به بالا و هم چنين دختران نوجوان و جوان برگزار مي شود؛ از ابتداي تير آغاز شده و تا بيستم اين ماه ادامه دارد.
وي ادامه داد: محتواي اين همايش که براي اولين بار توسط موسسه اميرالمومنين ع برگزار مي شود؛ در بخش نونهالان چهار سال به بالا؛ شامل قصه گويي، نقاشي، کاردستي، مسابقه، بازي و جايزه و در بخش دختران نوجوان و جوان؛ شامل سخنراني، پرسش و پاسخ و تجليل از دختران نمونه منطقه بزرگ کاشان است.
مدير عامل موسسه اميرالمومنين عليه السلام کاشان با اشاره به اينکه ظرفيت ثبت نام در اين برنامه محدود است؛ افزود: قرعه کشي بين اسامي حضرت معصومه سلام الله عليها نيز به عنوان يکي ديگر از بخش هاي اين همايش تعيين شده است.
لازم به ذکر است علاقمندان مي توانند با مراجعه به آمادگي و دبستان دخترانه جنت واقع در چهار راه امام جواد ع و يا تماس با شماره تلفن 55240109  و يا ارسال عدد 3 به سامانه پيامکي به شماره 100024800جهت ثبت نام اقدام نمايند.