موسسه فرهنگی قرآن و عترت امیرالمومنین علیه السلام کاشان

مجری طرح تخصصی حفظ، ترجمه، تفسیر قرآن، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه

امیرالمؤمنین علیه السلام فرمودند: به خدا سوگند اين دنياى شما در چشم من خوارتر و پست تر است از استخوان بی گوشت خوك كه در دست گرفتار به بيمارى خوره باشد. (حکمت 228 نهج البلاغه)     
کد خبر: 110339
تعداد بازدید: 636
تاریخ انتشار: - 33 : 18
حجت الاسلام حسن زاده خبرداد:
برگزاري اولين دوره آموزشي تجويد با تدريس استاد موسوي
اولين دوره آموزشي تجويد با تدريس استاد محسن موسوي بلده و با حضور حافظان قرآن و نهج البلاغه، روز پنج شنبه يکم شهريور ماه 97 در دانشگاه فرهنگيان کاشان توسط موسسه اميرالمومنين ع برگزار شد.

حجت الاسلام حسن زاده گفت: اين دوره آموزشي با هدف ارتقا سطح کمي و کيفي برنامه هاي آموزشي از طريق برگزاري دوره هاي تکميلي و باز آموزي و هم چنين ارتقادانش مربيان در زمينه علوم قرآني، شناسايي و پرورش نيروهاي توانمند در اين زمينه، بروزرساني دانش مربيان با منابع روز و اساتيد برجسته در اين زمينه اجرا شد.

وي ضمن اشاره به اين که در اين دوره نزديک به 50 نفر از خواهران حضور داشتند؛ ادامه داد: فلسفه زيباخواني قرآن، معني ترتيل از لحاظ لغوي و اصطلاحي، مراحل آموزش تجويد، انواع قرائت و انواع کلمات عرب از جمله محتواي اين کارگاه آموزشي بود.

يادآوري مي شود استاد محسن موسوي بلده؛ مدرس تجويد قرآن کريم است که يکي از خدمات ارزنده وي به جامعه قرآن دوست کشور، کتاب دو جلدي حليه القرآن در خصوص قواعد تجويد به روايت حفض از عاصم است.
لازم به ذکر است که به تمام فراگيران اين دوره، گواهي نامه پايان دوره اعطا مي شود. 

ناشناس
|
4 شهریور 1397 ساعت 0:37
0 0
دوره تجوید با تدریس استاد موسوی عالی بود.ایشان خیلی مسلط و جذاب تدریس کردند.از عوامل اجرایی این دوره کمال تشکر رو دارم.خدا قوت