موسسه فرهنگی قرآن و عترت امیرالمومنین علیه السلام کاشان

مجری طرح تخصصی حفظ، ترجمه، تفسیر قرآن، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه

امیرالمؤمنین علیه السلام فرمودند: بدترين توشه برای قيامت، ستم بر بندگان است. (حکمت 221 نهج البلاغه)     
کد خبر: 110349
تعداد بازدید: 323
تاریخ انتشار: - 53 : 12
حجت الاسلام حسن زاده خبرداد:
برگزاري جشن بزرگ غدير در موسسه اميرالمومنين ع کاشان
جشن بزرگ عيد سعيد غدير توسط موسسه اميرالمومنين ع کاشان در هفته دوم شهريورماه 97 در شعب مختلف اين موسسه برگزار شد.

حجت الاسلام حسن زاده گفت: پيش دبستان و دبستان پسرانه جنت با هدف شناساندن روز غدير و جانشيني حضرت علي عليه السلام به زبان ساده، ابراز عشق و علاقه به آن بزرگوار، تکريم سادات، بر پايي جشن ولادت امام هادي و امام موسي کاظم عليه السلام و برپايي جشن شکوفه ها در آستانه بازگشايي مدارس به برگزاري ويژه برنامه اي اقدام کرد. 

وي افزود: تلاوت قرآن، عرض خير مقدم و تبريک اعياد و جشن شکوفه ها به خانواده ها و نونهالان، برگزاري مسابقات بين دانش آموزان، تبريک و تقدير از سادات و اهداي گل و هديه به تمام نوگلان از جمله قسمت هاي ويژه برنامه دبستان پسرانه جنت به شمار مي رفت.

مدير عامل موسسه اميرالمومنين عليه السلام با اشاره به برگزاري مراسمي با حضور حافظان قرآن و نهج البلاغه در مدرسه شبانه روزي حفظ يکساله قرآن و نهج البلاغه ادامه داد: سخنراني، مولودي خواني و اهداي هدايايي به کليه متربيان از ويژه برنامه هاي مراسم شعبه خواهران مدرسه شبانه روزي بود.

حجت الاسلام حسن زاده در پايان عنوان کرد: برپايي ايستگاه طعام در ظهر عيد غدير با نام ايستگاه «شهيد حججي» توسط هيئت حافظان قرآن و نهج البلاغه از ديگر اقدامات موسسه اميرالمومنين عليه السلام براي بزرگداشت اين روز بود.