موسسه فرهنگی قرآن و عترت امیرالمومنین علیه السلام کاشان

مجری طرح تخصصی حفظ، ترجمه، تفسیر قرآن، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه

امیرالمؤمنین علیه السلام فرمودند: بدترين توشه برای قيامت، ستم بر بندگان است. (حکمت 221 نهج البلاغه)     
کد خبر: 110357
تعداد بازدید: 253
تاریخ انتشار: - 22 : 9
حجت الاسلام حسن زاده خبرداد:
برگزاري کارگاه هاي آموزشي با مضامين اخلاقي در موسسه اميرالمومنين ع کاشان
شعب خواهران موسسه اميرالمومنين ع کاشان در نيمه اول شهريور ماه 97 به برگزاري کارگاه هاي آموزشي با مضامين اخلاقي در شعب خود پرداختند.
حجت الاسلام حسن زاده گفت: هدف از برگزاري اين کارگاه هاي آموزشي؛ تحليل مفاهيم و مضامين اخلاقي در قرآن کريم و ارائه آن در قالب آموزش هاي کاربردي به خانواده ها در زمينه هاي گوناگون است.
مدير عامل موسسه اميرالمومنين عليه السلام کاشان افزود: تشکيل يکي از اين جلسات کارگاه در شعبه يک خواهران با حضور حافظان و فعالان قرآني با ارائه مباحث جذاب اخلاقي برگرفته از آيات و روايات همراه بود.  
وي ادامه داد: يکي ديگر از اين کارگاه ها با رويکرد «نقش مادر در تربيت ديني فرزند» با تدريس«سيد رضا واجدي» در شعبه سه خواهران برگزار شد.
حجت الاسلام حسن زاده افزود: وجوب دعا براي تربيت فرزندان و نسل آينده، معرفي بهترين راه تربيت کودکان، اهميت به شخصيت دادن و حفظ کرامت کودکان، لزوم احترام متقايل پدر و مادر و نقش آن در تربيت فرزند و نگاه به زندگي از جمله مباحث کارگاه آموزشي شعبه سه خواهران بود.
يادآوري مي شود موسسه اميرالمومنين عليه السلام کاشان با سه شعبه خواهران در سطح شهرستان و يک شعبه در سطح شهر آران و بيدگل به برگزاري کلاس ها و کارگاه هاي آموزشي به صورت تخصصي و انجام فعاليت هاي فرهنگي مي پردازد.