موسسه فرهنگی قرآن و عترت امیرالمومنین علیه السلام کاشان

مجری طرح تخصصی حفظ، ترجمه، تفسیر قرآن، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه

امام رضا علیه السلام فرمودند: هر کس اباعبدلله علیه السلام را کنار شط فرات زیارت کند، مانند کسی است که خداوند را در بالای عرش زیارت کرده است. ( تهذیب‏ الأحکام ج : 6 ص : 46)     
کد خبر: 110400
تعداد بازدید: 35
تاریخ انتشار: - 55 : 9
خبر کوتاه؛
«روز جهاني کودک» در مدارس قرآني جنت
به مناسبت «روز جهاني کودک»، مدارس قرآني جنت وابسته به موسسه اميرالمومنين ع کاشان در هفته سوم مهر ماه 97 به برگزاري برنامه اي شاد و متفاوت پرداختند.

يادآوري مي شود که پخش کارتون و انيميشن هاي کودکانه، شعر خواني دسته جمعي نوآموزان پيش دبستاني، اجراي مسابقه پرشور و هيجان بين دانش آموزان، آموزش هاي مربيان با موضوع کودک و زمينه هاي رشد و پيشرفت آنها، توزيع کاربرگ هاي رنگ آميزي با تم کودک و اهداي هديه به نوآموزان از جمله برنامه هاي اجرايي در دبستان پسرانه جنت به شمار مي رفت.

لازم به ذکر است
به جهت تقارن روز جهاني کودک با ايام محرم، دبستان دخترانه جنت با قرائت زيارت عاشورا و بزرگداشت کودکان کربلا به اين روز، رنگي معنوي بخشيد. هم چنين نقاشي روي صورت کودکان از برنامه هايي بود که لحظات به ياد ماندني را براي نونهالان جنت رقم زد.
گفتني است که مدارس قرآني جنت وابسته به موسسه اميرالمومنين عليه السلام کاشان با پنج شعبه مجزا در سطح اين شهر و نيز شهرستان آران و بيدگل با استفاده از کادري مجرب و بيش از ده سال سابقه به ارائه آموزش مي پردازد.