موسسه فرهنگی قرآن و عترت امیرالمومنین علیه السلام کاشان

مجری طرح تخصصی حفظ، ترجمه، تفسیر قرآن، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه

حضرت علی علیه السلام فرمودند : با هر انسان دو فرشته است كه او را حفظ می كنند، و چون تقدير الهی فرا رسد، تنهايش می گذارند كه همانا زمان عمر انسان ، سپری گشته است. (حکمت 201 نهج البلاغه)     
کد خبر: 110419
تعداد بازدید: 60
تاریخ انتشار: - 53 : 8
حجت الاسلام حسن زاده خبرداد:
آغاز ثبت نام دوره فن بيان، گويندگي و اجرا درکاشان
ثبت نام دوره فن بيان، گويندگي و اجرا از هفته چهارم مهر ماه 97 توسط موسسه اميرالمومنين عليه السلام کاشان آغاز شده و تا 20 آبان ادامه دارد.
حجت الاسلام حسن زاده گفت: هدف از برگزاري اين دوره، ترغيب و تشويق علاقه مندان به فن گويندگي، کشف استعدادها و تربيت مجريان زبده و هم چنين تقويت قدرت فن بيان درفعاليتهاي قرآني است.
وي ادامه داد: اين دوره همراه با تدريس فرزانه سادات معصوميان؛ از مجريان و گويندگان خبر صدا و سيماست که تا کنون در شبکه هاي مختلفي از جمله راديو پيام، جوان،ايران، فرهنگ، قرآن و سلامت فعاليت داشته است. 
مدير عامل موسسه اميرالمومنين عليه السلام کاشان با اشاره به اين که دوره فن بيان، گويندگي و اجرا به صورت يک روزه و در دو نوبت صبح و بعد از ظهر در روز پنج شنبه 24 آبان ماه برگزار مي گردد؛ خاطر نشان کرد: علاقمندان مي توانند با مراجعه به شعبه يک خواهران موسسه اميرالمومنين عليه السلام کاشان به آدرس خيابان اباذر، جنب ساختمان مرکزي شهرداري، کوي شهيد قطان براي ثبت نام مراجعه کنند.
وي در پايان افزود: افراد مي توانند از طريق ارسال عدد 4 به سامانه پيامکي 100024800 و يا تماس با شماره هاي 55446323- 55464445 و يا 09015780238  نيز براي نام نويسي اقدام نمايند.