موسسه فرهنگی قرآن و عترت امیرالمومنین علیه السلام کاشان

مجری طرح تخصصی حفظ، ترجمه، تفسیر قرآن، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه

میلاد با سعادت امام موسی کاظم علیه السلام بر عاشقان اهل بیت علیهم السلام مبارک باد     
کد خبر: 110443
تعداد بازدید: 291
تاریخ انتشار: - 36 : 12
حجت الاسلام حسن زاده خبرداد:
آغاز نام نويسي دوره«آموزش مهارتهاي نقاشي» در موسسه اميرالمومنين ع آران وبيدگل
ثبت نام «دوره آموزش مهارتهاي نقاشي» ويژه خواهران از 19 آبان ماه 97 آغاز شده و تا پايان هفته اول آذر در موسسه اميرالمومنين ع آران وبيدگل ادامه دارد.
حجت الاسلام حسن زاده گفت: هدف از برگزاري اين دوره؛ توسعه و ترويج برنامه هاي آموزشي در زمينه توسعه فعاليت هاي هنري در قالب برگزاري کارگاه هاي آموزشي، ارتقا دانش علمي اعضاي موسسه و آشنايي با فرآيند توليد هنر بر اساس نيازهاي حوزه کاري مي باشد.
وي با اشاره به اينکه ظرفيت ثبت نام محدود و اولويت با معلمان شاغل در حوزه آموزش موسسه اميرالمومنين عليه السلام کاشان است؛ افزود: اين دوره در روز پنج شنبه 8 آذر ماه به مدت 8 ساعت و در روز جمعه 9 آذر ماه به مدت 4 ساعت و با تدريس خانم محمدي؛ مربي برجسته نقاشي در شهر آران و بيدگل برگزار مي شود.
مدير عامل موسسه اميرالمومنين عليه السلام کاشان ادامه داد: قصه گويي خلاق همراه با نقاشي، 15 تا 20 تکنيک نقاشي، موسيقي و نقاشي، کارگاه چاپ دستي، کارگاه حجم و هنر محيطي در نقاشي از جمله محتواي تعيين شده جهت ارائه در اين کارگاه است.
حجت الاسلام حسن زاده با اشاره به اعطاي مدرک پايان دوره معتبر به هريک از فراگيران به عنوان يکي از امتيازات اين دوره خاطرنشان کرد: علاقمندان مي توانند با مراجعه به
آدرس آران و بيدگل- خيابان 17 شهريور- کوچه اداره پست، روبه روي مسجد امام خميني (ره) و يا تماس با شماره تلفن هاي 54726252- 54726272 جهت ثبت نام اقدام نمايند.