موسسه فرهنگی قرآن و عترت امیرالمومنین علیه السلام کاشان

مجری طرح تخصصی حفظ، ترجمه، تفسیر قرآن، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه

امیرالمؤمنین علیه السلام فرمودند: به خدا سوگند اين دنياى شما در چشم من خوارتر و پست تر است از استخوان بی گوشت خوك كه در دست گرفتار به بيمارى خوره باشد. (حکمت 228 نهج البلاغه)     
کد خبر: 110445
تعداد بازدید: 512
تاریخ انتشار: - 20 : 13
حجت الاسلام حسن زاده خبرداد:
برگزاري دوره فن بيان، گويندگي و اجرا توسط موسسه اميرالمومنين ع کاشان
روز پنج شنبه 24 آبان ماه 97 اولين دوره فن بيان، گويندگي و اجرا با حضور «فرزانه سادات معصوميان» توسط موسسه اميرالمومنين ع کاشان در تالار فرهنگ اين شهرستان برگزار شد.

حجت الاسلام حسن زاده با اشاره به شرکت نزديک به 70 بانوي کاشاني در دوره فن بيان گفت: هدف از برگزاري اين دوره، ترغيب و تشويق علاقه مندان به فن گويندگي، کشف استعدادها و تربيت مجريان زبده و هم چنين تقويت قدرت فن بيان در ارائه فعاليتهاي قرآني بود.

وي افزود: آموزش عملي مهارت هاي تقويت تمرکز، معرفي آيتم هاي اجرا شامل صدا، ريتم در بيان، لحن و...، مراحل اجراي يک سخنراني موفق که عبارتند از ؛ شروع و پايان طلايي و متن و بدنه اصلي و هم چنين بررسي زبان بدن و مدل هاي مختلف اجرا از جمله محتواي ارائه شده در اين دوره به شمار مي رفت.

مدير عامل موسسه اميرالمومنين عليه السلام کاشان ادامه داد: اجراي عملي فراگيران با توجه به موضوعات و متن هاي تعيين شده و بررسي نکات مهم در هر اجرا توسط معصوميان از ديگر برنامه هاي اين دوره آموزشي يک روزه بود.
حجت الاسلام حسن زاده با بيان اين مطلب که به هر يک از فراگيران اين دوره مدک گواهي نامه پايان دوره اعطا مي شود؛ خاطر نشان کرد: فرزانه سادات معصوميان؛ از مجريان و گويندگان خبر صدا و سيماست که تا کنون در شبکه هاي مختلفي از جمله راديو پيام، جوان،ايران، فرهنگ، قرآن و سلامت فعاليت داشته است.
 

ناشناس
|
26 آبان 1397 ساعت 22:41
0 0
از استاد خانم معصومیان و عوامل اجرایی این دوره کمال تشکر را دارم.خیلی عالی بود .