موسسه فرهنگی قرآن و عترت امیرالمومنین علیه السلام کاشان

مجری طرح تخصصی حفظ، ترجمه، تفسیر قرآن، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه

امیرالمؤمنین علیه السلام فرمودند: شگفتا كه حسودان از سلامتی خود غافل مانده اند. (حکمت 225 نهج البلاغه)     
کد خبر: 110451
تعداد بازدید: 215
تاریخ انتشار: - 34 : 14
حجت الاسلام حسن زاده:
دوره پيشرفته «نويسندگي خلاق» در کاشان برگزار شد
دوره آموزشي پيشرفته «نويسندگي خلاق» روز پنج شنبه 1 آذر ماه 97 در موسسه اميرالمومنين ع کاشان برگزار شد.

حجت الاسلام حسن زاده گفت: با هدف افزايش مهارت هاي خلاقلانه نويسندگي ،موسسه اميرالمومنين عليه السلام کاشان به برگزاري کارگاه پيشرفته نويسندگي خلاق با تدريس نويسنده، پژوهشگر و کارشناس رسانه؛ «سيد مهدي سيدي» پرداخت.

وي با اشاره به حضور ۲6 نفر از خواهران در اين دوره افزود: فرآيند نوشتن  که شامل موضوعاتي نظير؛ در نظر گرفتن منظومه ذهني، جغرافياي موضوعات، سوژه يابي، تحقيق و پژوهش، متن نويسي، ويراستاري،انتشار و بازخوردگيري است و نيز مسابقه رسانه با زمان و کارکردهاي رسانه از جمله عناويني بود که در اين کارگاه آموزشي يک روزه تدريس شد.
مدير عامل موسسه اميرالمومنين عليه السلام کاشان ادامه داد: تعريف رسانه وتبيين مفهوم خبرنگار کوله پشتي در بخش مسابقه رسانه با زمان و نيز مخاطب شناسي که شامل؛ سن مخاطب، جنسيت، تحصيلات، اقتصاد، شهر و قوميت، نگراني هاي مخاطب، انگيزه و سليقه مخاطب و شادي ها و خاطرات آدم ها است از مباحث مطرح شده در بخش کارکردهاي رسانه به شمار مي رفت.

حجت الاسلام حسن زاده در پايان با اشاره به اينکه به تمامي فراگيران، گواهي نامه پايان دوره از باشگاه رسانه اي باران اهدا مي شود؛ خاطر نشان کرد: پيش از اين دوره مقدماتي نويسندگي در شهريورماه سال جاري با حضور 25 نفر از خواهران توسط موسسه اميرالمومنين عليه السلام کاشان در دانشگاه فرهنگيان برگزار شده بود.