موسسه فرهنگی قرآن و عترت امیرالمومنین علیه السلام کاشان

مجری طرح تخصصی حفظ، ترجمه، تفسیر قرآن، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه

امیرالمؤمنین علیه السلام فرمودند: به خدا سوگند اين دنياى شما در چشم من خوارتر و پست تر است از استخوان بی گوشت خوك كه در دست گرفتار به بيمارى خوره باشد. (حکمت 228 نهج البلاغه)     
کد خبر: 110465
تعداد بازدید: 295
تاریخ انتشار: - 47 : 9
حجت الاسلام حسن زاده خبرداد:
برگزاري دوره «آموزش مهارتهاي نقاشي» در موسسه اميرالمومنين ع آران و بيدگل
موسسه اميرالمومنين ع آران و بيدگل اولين دوره «آموزش مهارتهاي نقاشي» ويژه خواهران را در روزهاي 8 و 9 آبان ماه 97 به مدت دو روز برگزار کرد.


حجت الاسلام حسن زاده گفت: هدف از برگزاري اين دوره؛ توسعه و ترويج برنامه هاي آموزشي در زمينه توسعه فعاليت هاي هنري با برگزاري کارگاه هاي آموزشي، ارتقا دانش علمي اعضاي موسسه و آشنايي با فرآيند توليد هنر بر اساس نيازهاي حوزه کاري بود.


وي با اشاره به اينکه اعطاي مدرک پايان دوره به فراگيران از امتيازات اين دوره آموزشي مي باشد؛ افزود:  دوره آموزش مهارت هاي نقاشي در قالب دو کارگاه عملي و تئوري با حضور 20 نفر از خواهران و با تدريس خانم محمدي؛ مربي برجسته نقاشي در شهر آران و بيدگل به مدت 12 ساعت برگزار شد.


مدير عامل موسسه اميرالمومنين عليه السلام کاشان در پايان خاطر نشان کرد: مراحل رشد کودک، پرده هويت، ارزش هاي زندگي، هوش هاي چندگانه، ارتباط با خانواده و گزارش نويسي از جمله مباحث آموزشي کارگاه تئوري و بازي هاي مقدماتي، هنر محيطي، نمايش خلاق، قصه گويي خلاق، کارگاه نقاشي و کارگاه حجم از عناوين مطرح شده در کارگاه عملي به شمار مي رفت.