موسسه فرهنگی قرآن و عترت امیرالمومنین علیه السلام کاشان

مجری طرح تخصصی حفظ، ترجمه، تفسیر قرآن، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه

امیرالمؤمنین علیه السلام فرمودند: به خدا سوگند اين دنياى شما در چشم من خوارتر و پست تر است از استخوان بی گوشت خوك كه در دست گرفتار به بيمارى خوره باشد. (حکمت 228 نهج البلاغه)     
کد خبر: 110521
تعداد بازدید: 242
تاریخ انتشار: - 15 : 18
به مناسبت چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي درکاشان برگزار مي شود؛
مسابقه کتابخواني و مقاله نويسي باموضوع «اخلاق شهروندي» درکاشان
به مناسبت فرا رسيدن چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي، مسابقه کتابخواني و مقاله نويسي با موضوع اخلاق شهروندي بر مبناي کتاب « اخلاق شهروندي به روايت قرآن و نهج البلاغه» نوشته «مهدي قندي» توسط موسسه اميرالمومنين ع کاشان برگزار مي‌شود.


حجت الاسلام حسن زاده با اشاره به اينکه ثبت نام شرکت در مسابقه کتابخواني و مقاله نويسي از 22 دي ماه 97 آغاز شده و تا 22 بهمن ادامه دارد؛ گفت: اين مسابقه با هدف آشناساختن جامعه با بخشي از خلق و خوهاي شايسته و بايسته شهروندي از ديدگاه اسلام، طرح ريزي شده است.
وي ادامه داد: علاقمندان جهت دريافت کتاب يا فايل الکترونيکي آن مي توانند به حوزه آموزش و پژوهش موسسه اميرالمومنين عليه السلام کاشان به آدرس بلوار مفتح، کوچه شهيد قسمت کننده، کوي وحدت 9  مراجعه و يا با شماره 55583591 تماس حاصل نمايند.
حجت الاسلام حسن زاده خاطرنشان کرد: از محتواي اين کتاب، پنج سوال تستي و هفت سوال تشريحي طراحي شده که اين سوالات به همراه پاسخ نامه به کتاب پيوست شده است و شرکت کنندگان پس از کامل کردن پاسخ نامه مي توانند براي تحويل آن به يکي از شعب خواهران موسسه اميرالمومنين عليه السلام کاشان به آدرس
خيابان اباذر، جنب ساختمان مرکزي،کوي شهيد قطان با شماره تلفن55464445  و يا به آدرس بلوار مفتح، کوچه شهيد قسمت کننده، وحدت 9 با شماره تلفن 55579571 مراجعهکنند.
وي عنوان کرد:
اخذ پاسخ نامه  در دو شعبه ديگر موسسه اميرالمومنين عليه السلام کاشان به آدرس خيابان ملا حبيب الله شريف، نبش چهارراه امام جواد (ع) با شماره تماس 55225891  و هم چنين آران و بيدگل- خيابان 17 شهريور- کوچه اداره پست، روبه روي مسجد امام خميني (ره) با شماره تلفن 54726272 نيز انجام مي شود.
مديرعامل موسسه اميرالمومنين عليه السلام کاشان در پايان با اشاره به اينکه اين مسابقه با اهداي جوايز نفيس به نفرات برگزيده همراه است؛ افزود: علاقمندان به شرکت در مسابقه مقاله نويسي نيز مي توانند آثار خود را بر مبناي موضوع اخلاق شهروندي تا روز 22 بهمن به حوزه آموزش و پژوهش تحويل دهند.