موسسه فرهنگی قرآن و عترت امیرالمومنین علیه السلام کاشان

مجری طرح تخصصی حفظ، ترجمه، تفسیر قرآن، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه

امیرالمؤمنین علیه السلام فرمودند: به خدا سوگند اين دنياى شما در چشم من خوارتر و پست تر است از استخوان بی گوشت خوك كه در دست گرفتار به بيمارى خوره باشد. (حکمت 228 نهج البلاغه)     
کد خبر: 110542
تعداد بازدید: 228
تاریخ انتشار: - 59 : 8
حجه الاسلام حسن زاده خبرداد:
برپايي نشست علمي آموزشي در موسسه اميرالمومنين ع کاشان
حوزه آموزش و پژوهش موسسه اميرالمومنين ع کاشان در هفته دوم بهمن ماه 97 به برگزاري نشست علمي آموزشي اقدام کرد.
حجت الاسلام حسن زاده با اشاره به اينکه اين نشست با حضور «حجت الاسلام هاشمي» برگزار شد؛ گفت: آشنايي با فعالان و نخبگان علمي و قرآني  و تبادل اطلاعات با آنها در زمينه ارتقاء فعاليتهاي مؤسسه، شناسايي نقاط قوت و ضعف فعاليتهاي آموزشي و به کارگيري راهکارها و روشهاي ارائه شده در جهت رفع و ارتقاء آن از اهداف کلي برگزاري اين نشست علمي آموزشي بود.

وي با اشاره به
معرفي فعاليت هاي علمي و آموزشي مؤسسه اميرالمومنين عليه السلام کاشان در زمينه قرآن ، عترت و نهج البلاغه به عنوان هدف جزئي اين نشست ادامه داد: فنون و روش هاي حفظ ، نحوه برگزاري کلاس ها و آموزش، مدت زمان لازم جهت برگزاري دوره حفظ و مبناي آن، منابع و وسايل کمک آموزشي، کيفيت محفوظات حفاظ ، مرور، تثبيت و بررسي مزايا و معايب يکي از طرح هاي حفظ از جمله مباحث مطرح شده در اين نشست بود.
مدير عامل موسسه اميرالمومنين عليه السلام کاشان ضمن اشاره به اين مطلب که نحوه برگزاري نشست علمي آموزشي به صورت سخنراني و پرسش و پاسخ بود؛ عنوان کرد: اين جلسه با حضور 15 نفر از حافظان قرآن و نهج البلاغه ومربيان  تشکيل شد.
يادآوري مي شود «حجت الاسلام هاشمي» از جمله مربيان و حافظان قرآن کريم و نيز مدير مرکز حفظ در سازمان اوقاف استان قم مي باشند.