موسسه فرهنگی قرآن و عترت امیرالمومنین علیه السلام کاشان

مجری طرح تخصصی حفظ، ترجمه، تفسیر قرآن، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه

امیرالمؤمنین علیه السلام فرمودند: طمعكار همواره زبون و خوار است. (حکمت 226 نهج البلاغه)     
کد خبر: 110545
تعداد بازدید: 172
تاریخ انتشار: - 2 : 13
موسسه اميرالمومنين عليه السلام کاشان برگزار مي کند:
اعلام «فراخوان ايده هاي قرآني» درکاشان
موسسه اميرالمومنين عليه السلام کاشان به اعلام «فراخوان ايده هاي قرآني» با محوريت کارآفريني، توليد محصولات،ارائه خدمات و ساير فعاليت هاي فرهنگي، هنري، آموزشي و پژوهشي در حوزه قرآن، نهج البلاغه، صحيفه سجاديه و ساير حوزه هاي فرهنگي پرداخت.


حجت الاسلام حسن زاده گفت: مخاطبين اين طرح از عموم مردم هستند که مي توانند عنوان ايده خود را همراه با نام و شماره تماس خود در لينک سايت موسسه اميرالمومنين عليه السلام کاشان به آدرس www.shahrenahjolbalaghe.com وارد و ارسال نمايند.

وي با اشاره به اين که مهلت ارسال ايده هاي قرآني تا 10 اسفندماه 97 مي باشد؛ افزود: پس از بررسي ايده ها و طرح هاي ارسال شده؛ عناوين ايده هاي برتر شناسايي شده و از صاحبان ايده دعوت مي شود تا براي تکميل فرم مربوط به طرح خود به حوزه آموزش و پژوهش موسسه اميرالمومنين عليه السلام کاشان مراجعه کنند.
مدير عامل موسسه اميرالمومنين عليه السلام با بيان اينکه هدف از اين فراخوان، ايجاد يک بانک ايده است؛ ادامه داد: علاقمندان هم چنين مي توانند با مراجعه به آدرس سه راه مدرس، ابتداي بلوار مفتح،کوچه شهيد قسمت کننده، کوي وحدت 9 و يا تماس با شماره 55583591 جهت شرکت در اين طرح اقدام نمايند.