موسسه فرهنگی قرآن و عترت امیرالمومنین علیه السلام کاشان

مجری طرح تخصصی حفظ، ترجمه، تفسیر قرآن، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه

امیرالمؤمنین علیه السلام فرمودند: دل لوح ديده است، يعنی هر آنچه كه ديده می بيند در دل ثبت می گردد.     
کد خبر: 110566
تعداد بازدید: 386
تاریخ انتشار: - 2 : 18
حجه الاسلام حسن زاده خبرداد:
اعلام نتايج مسابقات فرهنگي « قرآن و نهج البلاغه» مدارس جنت
نتايج مسابقات فرهنگي« قرآن و نهج البلاغه» مدارس قرآني جنت وابسته به موسسه اميرالمومنين ع کاشان و آران و بيدگل که در هفته سوم بهمن ماه 97 برگزار شده بود؛ اعلام شد.
حجت الاسلام حسن زاده گفت: اين مسابقات در رشته هاي آزمون نماز، حديث هاي نهج البلاغه، حفظ و روخواني قرآن با داوري خانم ها پور عسگري، شکري، خندان، کبوتري و رحيمي به مدت يک هفته انجام شد که از ميان بيش از 200 شرکت کننده، سه نفر از هر شعبه مدارس قرآني جنت با توجه به اخذ بالاترين امتياز و يا به قيد قرعه انتخاب شدند.

وي افزود: اين مسابقات با هدف فراهم نمودن بستر مناسب و جذب حداکثري دانش آموزان به فعاليت هاي قرآن و عترت و در مقاطع پيش دبستاني و دبستان در شعب مختلف مدارس جنت برگزار شد.
حجت الاسلام حسن زاده ادامه داد: در دبستان دخترانه قرآني جنت کاشان در آزمون هاي نماز، حفظ و روخواني قرآني و حديث نهج البلاغه به ترتيب معصومه جعفري آزاد، معصومه قاسم زاده و فاطمه سحر خوان به عنوان نفرات برتر انتخاب شدند. هم چنين در دبستان دخترانه قرآني جنت آران و بيدگل نيز ياسمن علي اکبر زاده، سمانه دادخواه و حنانه فيني توانستند در رشته هاي ذکر شده موفق به اخذ بالاترين امتياز شوند.
مدير عامل موسسه اميرالمومنين عليه السلام کاشان با اشاره به اسامي برندگان در پيش دبستان هاي دخترانه و پسرانه جنت يک و دو به ترتيب در رشته نماز؛ متين عارف و علي اصغر جاويد فر، در رشته حفظ قرآن کريم؛ اميرحسين دوستاني و فاطمه سجادي فرد و در رشته حديث نهج البلاغه؛ محمد صالح ميدان ميري و علي نيکومنش خاطر نشان کرد: تجليل از اين برندگان به همراه اهداي جوايز به هريک از آنان در مراسم جشن قرآن هر يک از مدارس انجام مي شود.