موسسه فرهنگی قرآن و عترت امیرالمومنین علیه السلام کاشان

مجری طرح تخصصی حفظ، ترجمه، تفسیر قرآن، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه

امیرالمؤمنین علیه السلام فرمودند: به خدا سوگند اين دنياى شما در چشم من خوارتر و پست تر است از استخوان بی گوشت خوك كه در دست گرفتار به بيمارى خوره باشد. (حکمت 228 نهج البلاغه)     
کد خبر: 110608
تعداد بازدید: 189
تاریخ انتشار: - 31 : 11
حجت الاسلام حسن زاده خبرداد؛
برگزاري مرحله شفاهي آزمون سراسري حفظ و مفاهيم قرآن کريم در کاشان
مرحله شفاهي هفدهمين دوره آزمون سراسري قرآن و عترت ويژه گروه سني خردسالان و نوجوانان در روز پنج شنبه 23 اسفندماه 97 در شهرستان کاشان برگزار شد.

حجت الاسلام حسن زاده با بيان اين که از بين داوطلبين اين بخش از آزمون، موسسه اميرالمومنين عليه السلام کاشان به نام نويسي نزديک به 70 شرکت کننده پرداخته است؛ گفت: تعداد سوالات اين آزمون در هر رشته حفظ متفاوت بوده و براي تجويد و صوت و لحن نمره اي در نظر گرفته نشده و نمره آزمون به ميزان حسن حفظ افراد بستگي دارد.


وي با اشاره به اين که آزمون شفاهي حفظ قرآن کريم از ساعت8 الي 14 در دارالقرآن آموزش وپرورش برگزار شد؛ ادامه داد: پيش از اين نيز در روز پنج شنبه 16 اسفندماه، آزمون شفاهي حفظ کل قرآن کريم در مدرسه طالبيان شهرستان کاشان برگزار شد و پنج نفر از خواهراني که در مرحله کتبي آزمون سراسري قرآن و عترت موفق به اخذ نمره 70 به بالا شده بودند؛ در اين آزمون شرکت کردند.
لازم به ذکر است که حد نصاب نمره براي اعطاي گواهينامه آزمون شفاهي نمره
۷۵  به بالا مي باشد که به تمامي شرکت کنندگاني که امتيازبالاي ۹۰ کسب کنند لوح تقدير و  به افرادي که موفق به کسب حد نصاب قبولي شوند؛ گواهينامه پايان دوره اعطا خواهد شد.