موسسه فرهنگی قرآن و عترت امیرالمومنین علیه السلام کاشان

مجری طرح تخصصی حفظ، ترجمه، تفسیر قرآن، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه

امیرالمؤمنین علیه السلام فرمودند: دل لوح ديده است، يعنی هر آنچه كه ديده می بيند در دل ثبت می گردد.     
کد خبر: 120638
تعداد بازدید: 583
تاریخ انتشار: - 47 : 8
حجه الاسلام حسن زاده خبر داد:
برگزاري جشن اختتاميه مدرسه قرآني جنت در آران و بيدگل
جشن اختتاميه نونهالان پيش دبستان و دبستان دخترانه قرآني جنت وابسته به موسسه اميرالمومنين ع آران و بيدگل روز سه شنبه 10 ارديبهشت 98 در کانون فرهنگي شهيد عربيان اين شهرستان برگزار شد.
حجت السلام حسن زاده گفت: موسسه اميرالمومنين عليه السلام آران و بيدگل در دومين سال فعاليت مدرسه قرآني خود، مراسم اختتاميه پيش دبستان و دبستان قرآني جنت آران و بيدگل را با حضور نزديک به 70 نونهال و مربيان و والدين آن ها برگزار کرد.

وي افزود: تلاوت قرآن، قرائت حکمتي از نهج البلاغه، پخش سرود ملي، سرودخواني نونهالان، اجراي مسابقه، پخش گزارش تصويري از مجموعه فعاليت هاي دبستان، اجراي نمايش و علاوه بر اين تجليل از معلمان به مناسبت هفته معلم و دانش آموزان با اهداي لوح و هدايا از جمله برنامه هاي اجرا شده در اين مراسم بود.

حجت الاسلام حسن زاده عنوان کرد: برگزاري جشن قرآن به مناسبت حفظ ۱۷ سوره از قرآن کريم،جشن تکليف کلاس سومي ها، جشن تقدير از معلمان، مراسم سوگواري حضرت رقيه (س) از فعاليت هاي شاخص اين دبستان طي تحصيلي 98-97  بود.

وي تصريح کرد: آشنايي با حروف الفبا، آموزش علوم و رياضي، روخواني قرآن، احاديث نهج البلاغه همراه با قصه گويي و نمايش خلاق، احاديث قرآن به زبان انگليسي، حفظ سوره هاي کوتاهي از قرآن، آشنايي با مفاهيم ديني و مشاوره ويژه والدين همراه با اردوهاي آموزشي و تفريحي از ديگر برنامه هاي آموزشي اين دبستان به شمار مي رفت.

لازم به ذکر است که پيش دبستان و دبستان دخترانه قرآني جنت آران و بيدگل در سال تحصيلي 98-97 با مربي گري فهيمه فلاحتي، محدثه آفتابي، زينب ناموسي، زينب حاجي زاده، مريم هوايي و اسما ميرزا زاده و با مديريت فاطمه غلاميان وبا همکاري زينب رضايي، طاهره دلال زاده و نرگس دادخواه به فعاليت پرداخت.