موسسه فرهنگی قرآن و عترت امیرالمومنین علیه السلام کاشان

مجری طرح تخصصی حفظ، ترجمه، تفسیر قرآن، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه

امیرالمؤمنین علیه السلام فرمودند: دل لوح ديده است، يعنی هر آنچه كه ديده می بيند در دل ثبت می گردد.     
کد خبر: 120639
تعداد بازدید: 757
تاریخ انتشار: - 5 : 11
حجه الاسلام حسن زاده خبرداد؛
توزيع چهارمين شماره گاهنامه داخلي «کاشان؛ شهر نهج البلاغه» ويژه آمادگي و دبستان جنت آران و بيدگل
موسسه اميرالمومنين ع آران و بيدگل درارديبهشت ماه98 به انتشار و توزيع چهارمين شماره گاهنامه« کاشان؛ شهر نهج البلاغه» ويژه عملکرد آمادگي و دبستان دخترانه قرآني جنت آران و بيدگل پرداخت.

حجت الاسلام حسن زاده گفت: چهارمين شماره اين گاهنامه با محوريت آمادگي و دبستان قرآني جنت وابسته به موسسه اميرالمومنين عليه السلام آران و بيدگل در بخش هاي اخبار کوتاه آموزشي و فرهنگي، سرمقاله، اخبار بلند، يادداشت، گزارش، نکات تربيتي و...تنظيم و منتشر شد.


وي ادامه داد: هدف از انتشار اين گاهنامه، انعکاس جامع فعاليت هاي آموزشي و فرهنگي حوزه مدارس جنت به خانواده هاي دانش آموزان است.
مدير عامل موسسه اميرالمومنين عليه السلام کاشان افزود: آمادگي و دبستان دخترانه قرآني جنت آران و بيدگل در قالب 6 کلاس و با حضور نزديک به 70 دانش آموز در سال تحصيلي ۹۷-۹۸ به فعاليت مي پردازد
.
يادآوري مي شود که پيش از اين در دي ماه سال 97، شماره يک گاهنامه «کاشان شهر نهج البلاغه» ويژه دبستان دخترانه قرآني جنت کاشان در بيش از ۸۰ نسخه و در اسفندماه، شماره دو اين گاهنامه ويژه آمادگي و پيش دبستان دخترانه و پسرانه قرآني جنت ۲ در بيش از ۵۰ نسخه و سومين شماره نيز ويژه آمادگي و پيش دبستان دخترانه و پسرانه قرآني جنت 1 واقع در خيابان اباذر در 40 نسخه منتشر شده بود.