موسسه فرهنگی قرآن و عترت امیرالمومنین علیه السلام کاشان

مجری طرح تخصصی حفظ، ترجمه، تفسیر قرآن، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه

امیرالمؤمنین علیه السلام فرمودند: دل لوح ديده است، يعنی هر آنچه كه ديده می بيند در دل ثبت می گردد.     
کد خبر: 120645
تعداد بازدید: 319
تاریخ انتشار: - 52 : 11
حجت الاسلام حسن زاده خبر داد:
برپايي جشن اختتاميه مدرسه قرآني جنت شعبه اباذر
جشن اختتاميه نونهالان پيش دبستان دخترانه و پسرانه قرآني جنت 1 وابسته به موسسه اميرالمومنين ع کاشان روز يکشنبه 15 ارديبهشت ۹۸ در تالار عقيق اين شهرستان برگزار شد.

حجت الاسلام حسن زاده گفت: موسسه اميرالمومنين عليه السلام کاشان ، مراسم اختتاميه پيش دبستان و دبستان دخترانه قرآني جنت 1 را با حضور بيش از 40 نونهال و مربيان و والدين آن ها برگزار کرد.

وي عنوان کرد:  موسسه اميرالمومنين عليه السلام کاشان در حوزه آموزش تخصصي به تاسيس و مديريت آمادگي، پيش دبستان ودبستان قرآني جنّت در۵ شعبه مجزا با مجوز رسمي از اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان پرداخته است و هم اکنون با بيش از۱۰ سال سابقه کار آموزش قرآني به فعاليت در اين زمينه ادامه مي دهد.


مدير عامل موسسه اميرالمومنين عليه السلام کاشان ادامه داد: آشنايي با حروف الفبا و آموزش روخواني قرآن و داستان هاي قرآني،آموزش مهارت هاي پيش دبستاني ودبستان از قبيل : مفاهيم علوم، رياضي، کاردستي و...، آموزش احاديث نهج البلاغه همراه با قصه گويي و نمايش خلاق از جمله آموزش هايي است که در قالب آمادگي و پيش دبستاني هاي جنت به نونهالان ارائه مي شود.

 

وي افزود: تلاوت قرآن و نهج البلاغه، پخش سرود ملي، سرودخواني نونهالان، دکلمه، اجراي نمايش، پخش گزارش تصويري از مجموعه فعاليت هاي مدرسه و علاوه بر اين تجليل از معلمان به مناسبت هفته معلم و دانش آموزان با اهداي لوح و هدايا از جمله برنامه هاي اجرا شده در اين مراسم بود.


لازم به ذکر است که آمـادگي وپيش دبستان دخترانه و پسرانه جنت1 بـا مربـي گري عـطيـه راميـن ، شکوه سادات پيغمبر زاده و صـالحه ميـرزايي با مـديريت ندا شادي و با همکاري فـرزانه رمضـاني، فاطمه عليزاده و کبريا نمازي درسال تحصيلي 98-97 به فعاليت مي پردازد.