موسسه فرهنگی قرآن و عترت امیرالمومنین علیه السلام کاشان

مجری طرح تخصصی حفظ، ترجمه، تفسیر قرآن، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه

امیرالمؤمنین علیه السلام فرمودند: دل لوح ديده است، يعنی هر آنچه كه ديده می بيند در دل ثبت می گردد.     
کد خبر: 120656
تعداد بازدید: 546
تاریخ انتشار: - 8 : 16
حجت الاسلام حسن زاده:
جشن الفباي کلاس اول دبستان جنت آران و بيدگل بر گزار شد
جشن الفباي پايه اول مدرسه دخترانه قرآني جنت وابسته به موسسه اميرالمومنين ع آران و بيدگل در نيمه ارديبهشت ۹۸ در اين دبستان برگزار گرديد.

حجت الاسلام حسن زاده گفت: همزمان با کسب مهارت خواندن و نوشتن توسط دانش آموزان پايه اول، جشن الفبا با هدف ايجاد اشتياق و انگيزه براي فراگيري علم و به وجود آوردن فضايي شاد و خاطره انگيز براي نونهالان از اولين سال تحصيل برگزار شد.

وي با اشاره به اين که اجراي سرود الفبا، مسابقه و اهداي جوايز به دانش آموزان کلاس اول از جمله قسمت هاي اين برنامه بود؛ افزود: پيش دبستان و دبستان دخترانه قرآني جنت آران و بيدگل سال تحصيلي 98-97 را با حضور نزديک به 70 دانش آموز آغاز کرد که فاطمه خاني، فاطمه اشتياقي، فاطمه رنگرز، فاطمه ستوده، هانيه چپان زاده، حنانه روحاني، حنانه فيني، تبسم طحان، نرگس بلندي، نازنين زهرا سميع زاده، حديثه طيبي و غزل عسگري در پايه اول اين دبستان با مربي گري زينب حاجي زاده مشغول به تحصيل هستند.

لازم به ذکر است که پيش دبستان و دبستان دخترانه قرآني جنت وابسته به موسسه اميرالمومنين عليه السلام آران و بيدگل  در قالب 6 کلاس با مربي گري فهيمه فلاحتي، محدثه آفتابي، زينب ناموسي، زينب حاجي زاده، مريم هوايي و اسما ميرزا زاده با مديريت فاطمه غلاميان و همکاري زينب رضايي، طاهره دلال زاده و نرگس دادخواه به فعاليت مي پردازد.