موسسه فرهنگی قرآن و عترت امیرالمومنین علیه السلام کاشان

مجری طرح تخصصی حفظ، ترجمه، تفسیر قرآن، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه

امیرالمؤمنین علیه السلام فرمودند: به خدا سوگند اين دنياى شما در چشم من خوارتر و پست تر است از استخوان بی گوشت خوك كه در دست گرفتار به بيمارى خوره باشد. (حکمت 228 نهج البلاغه)     
کد خبر: 120674
تعداد بازدید: 123
تاریخ انتشار: - 26 : 10
حجت الاسلام حسن زاده خبرداد؛
برگزاري مراسم احياي ليالي قدر در کاشان
موسسه اميرالمومنين عليه السلام کاشان به برگزاري مراسم احياي ليالي قدر با حضور گسترده عموم مردم در مسجد اعظم کرسي اين شهرستان اقدام کرد.

حجت الاسلام حسن زاده با اشاره به اين که در شب قدر سرنوشت انسان‌ها مطابق لياقت‌ها و شايستگي‌هاي آن‌ها براي يک سال تعيين مي‌شود و بايد آن شب را با توبه و تضرع و التجا به درگاه خداوند احيا نمود تا زمينه جلب رحمت خداوند را پيدا کرد؛ گفت: در اين راستا موسسه اميرالمومنين عليه السلام کاشان، احياي شب هاي قدر ماه مبارک رمضان را درجمع پر شور نوجوانان، جوانان و عموم مردم دارالمومنين کاشان برگزار کرد.

وي در تشريح برنامه‌هاي شب‌هاي قدر افزود: مراسم احياء شب‌هاي نوزدهم، بيست‌ويکم و بيست‌وسوم ماه مبارک رمضان از ساعت
۲۲:۳۰ با تلاوت قرآن و قرائت دعاي جوشن کبير آغاز شده و پس از آن با برنامه مداحي، سخنراني امام جمعه موقت کاشان حجت الاسلام احتشام و برگزاري مراسم احيا و قرآن به‌سر توسط آيت الله اعتمادي همراه بود.

مدير عامل موسسه اميرالمومنين عليه السلام کاشان خاطر نشان کرد: در ساير شب هاي ماه مبارک رمضان نيز هيئت حافظان قرآن ونهج البلاغه اين موسسه با اجراي برنامه‌هاي متنوع فرهنگي و مذهبي چون مراسم قرائت دعاي ابوحمزه ثمالي، آيين حفظ حفظ خواني قرآن کريم، سخنراني، جشن ولادت امام حسن مجتبي
 عليه السلام همراه با ويژه برنامه هايي چون تواشيح و مولودي خواني در پارک جوان اين شهرستان، تصويري معنوي و شورانگيز را با حضور اقشار مختلف مردم به نمايش گذاشت.