موسسه فرهنگی قرآن و عترت امیرالمومنین علیه السلام کاشان

مجری طرح تخصصی حفظ، ترجمه، تفسیر قرآن، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه

امیرالمؤمنین علیه السلام فرمودند: كسی كه درخت شخصيت او نرم و بی عيب باشد، شاخ و برگش فراوان است. (حکمت 214 نهج البلاغه)     
کد خبر: 90127
تعداد بازدید: 373
تاریخ انتشار: - 0 : 11
حجت الاسلام حسن زاده خبر داد:
ثبتنام کارگاه آموزشي قصه گويي باحضورمصطفي رحماندوست
ثبت نام کارگاه يک روزه آموزشي مهارت هاي قصه گويي با حضور مصطفي رحماندوست، از روز سه شنبه 26 دي آغاز شده و تا 10 بهمن 96 در شعبه 3 خواهران موسسه اميرالمومنين(ع)کاشان انجام مي شود.
حجت الاسلام حسن زاده با اشاره به اين مطلب افزود: اين کارگاه آموزشي روز پنج شنبه 19 بهمن در چهار جلسه 90 دقيقه اي از ساعت 9 الي 17 و 30 دقيقه ويژه خواهران در تالار فرهنگ اداره ارشاد واقع در خيابان نطنز برگزار مي گردد. 
وي درباره سرفصل هاي آموزشي دوره قصه گويي عنوان کرد: در اين دوره موضوعاتي نظير قصه گويي، لزوم، تاثير، اهميت و راه هاي آن، چگونه قصه بگوييم، مخاطب هاي برنامه قصه گويي، قصه گو و ويژگي هاي لازم براي او و چه قصه اي بگوييم تدريس مي گردد.
مدير عامل موسسه اميرالمومنين(ع) افزود: ترويج فرهنگ مطالعه و لزوم توجه مادران به قصه و بهره گيري از آن براي تربيت فرزندان، تشويق مادران به جست و جو و مطالعه کتاب هاي مناسب براي قصه گويي، ترغيب آن ها به داشتن کتابخانه هاي خانگي و بهره گيري از هنر قصه گويي در راستاي آموزش و تربيت درست فرزندان از جمله اهداف برگزاري اين دوره مي باشد.
وي گفت: نياز فرهنگي و ادبي مادران و کودکان، اهميت و نقش سازنده و پررنگ قصه گويي مادران و تاثير آن بر رشد شخصيتي و اخلاقي کودکان، انتقال مفاهيم، ارزش ها و سنت هاي ايراني اسلامي به کودکان به صورت غير مستقيم و فراهم آوردن زمينه هاي ارتباط و انس اعضاي خانواده با ابزار قصه گويي جز مواردي است که برگزاري اين کارگاه را در دستور کار موسسه اميرالمومنين(ع) قرار داد.
مدير عامل موسسه«برگزيده و برتر کشور» بيان کرد: ظرفيت ثبت نام در اين دوره محدود است و در پايان به هر يک از شرکت کنندگان گواهي نامه اي اعطا مي گردد.
وي ضمن اشاره به آزاد بودن ثبت نام براي عموم ادامه داد: هر يک از علاقه مندان مي توانند با مراجعه به شعبه 3 خواهران واقع در چهار راه امام جواد(ع) و يا تماس با شماره تلفن 55225891- 55240109 جهت ثبت نام اقدام نمايند.